Programació

Dimarts 10 d'abril
11:30h_Trinquet de Pelai_Presentació del festival.

Dijous 12 d'abril

Divendres 13 d'abril

Dissabte 14 d'abril

Diumenge 15 d'abril

Dimarts 17 d'abril

Dimecres 18 d'abril

Dijous 19 d'abril

Divendres 20 d'abril

Dijous 19, divendres 20 i dissabte 21 d'abril

Dissabte 21 d'abril

Diumenge 22 d'abril

Dilluns 23 d'abril

Dimarts 24 d'abril

Dimecres 25 d'abril

Dijous 26 d'abril

Divendres 27 d'abril

Dissabte 28 d'abril

Diumenge 29 d'abril

▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆

Martes 10 de abril
11:30h_Trinquet de Pelayo_Presentación del festival.
12h_Trinquet de Pelayo_Amores Grupo de Percusión.

Jueves 12 de abril
19h_La Nau Centre Cultural_Inauguración exposición conmemorativa del 40 aniversario de Ensems.

Viernes 13 de abril
18:45h_Palau de la Música de València_Inauguración instalación sonora de Josué Moreno y Ana Parra.
19:30h_Palau de la Música de València_Orquestra de València.

Sábado 14 de abril
10h_La Nau Centre Cultural_Taller de Creación Sonora Jove Orquestra de la Generalitat Valenciana.
21:30h_Centre del Carme_Inauguración instalación sonora de Cuneta. 
22h_Centre del Carme_Nikka y Alba G. Corral.
23h_Centre del Carme_Diamont Dancer.

Domingo 15 de abril
10h_La Nau Centre Cultural_Taller de Creación Sonora Jove Orquestra de la Generalitat Valenciana.
12h_Centre del Carme_Concierto de presentación del proyecto educativo Cerca Sonora.
19h_La Nau Centre Cultural_Concierto de presentación del trabajo realizado en el Taller de Creación Sonora Jove Orquestra de la Generalitat Valenciana.

Martes 17 de abril
20h_Palau de la Música de València_EPOSLab.

Miércoles 18 de abril
20h_Palau de la Música de València_Per-se-cussió del Conservatori Superior Joaquín Rodrigo de València.

Jueves 19 de abril
18: 30h_Palau de la Música de València_Trobades de Composició_Mesa 1_ Festivales sonoros en Europa.
20h_Palau de la Música de València_Ensemble CSMActual del Conservatori Superior Óscar Esplá d'Alacant.

Viernes 20 de abril
11h_Conservatori Superior de Música de València_Trobades de Composició_WorkShop de composición con Alberto Posadas.
18:30h_Centre del Carme_Trobades de Composició_Mesa 2_Interacción de la música con escena y arquitectura. Transversalidad y multidisciplinariedad.
20h_Centre del Carme_Trobades de Composició_Mesa 3_Acciones sonoras como respuesta política: Frank Zappa / Carles Santos.
21: 30h_Centre del Carme_Homenaje a Carles Santos.

Jueves 19, viernes 20 y sábado 21 de abril
Diferentes horarios_Teatre Rialto_Concierto educativo Tocatico-tocatá.

Sábado 21 de abril
11h_La Nau Centre Cultural_Trobades de Composició_WorkShop de composición con Elena Mendoza.
18: 30h_Centre del Carme_Ricard Capellino y Alberto Posadas.
20h_Palau de la Música_2e2m.
22: 30h_La Nau Centre Cultural_Synergein Project.

Domingo 22 de abril
11:30h_Palau de la Música de València_Banda Municipal de València.
18: 30h_Palau de la Música de València_Tradició a la escena ... contemporánia. Música tradicional vasca y valenciana en un nuevo contexto. 
20h_Palau de la Música de València_Ensemble Ascolta.

Lunes 23 de abril
17h_Conservatori Superior de Música de València_Trobades de Composició_Taller con el grupo Spanish Brass.

Martes 24 de abril
20h_Palau de la Música de València_Ferran Fages.
20: 30h_Palau de la Música de València_Lluïsa Espigolé.

Miércoles 25 de abril
12h_Conservatori Superior de Música de València_Trobades de Composició_WorkShop de composición con Juan Arroyo.
20h_Palau de la Música de València_Sonido Extremo.

Jueves 26 de abril
12h_Conservatori Superior de Música de Valencia_Trobades de Composició_WorkShop de composición con Alberto Bernal.
20h_Palau de la Música de València_Banda del Conservatori Superior de Música Salvador Seguí de Castelló.

Viernes 27 de abril
19: 30h_Centre del Carme_Spanish Brass.
21h_Centre del Carme_Fresco, Luca Francesconi (5 bandas en movimiento). Federació de Societats Musicals de la Comunitat Valenciana.
22h_Bombas Gens Centre d'Art_DEls 1001 sons de la paella. Drumming Group Percussão.

Sábado 28 de abril
18:30h_Centre del Carme_Trobades de Composició_Mesa 4_40 anys d'Ensems
20h_Centre del Carme_Tomoko Sauvage.
20: 30h_Centre del Carme_O3.
21: 30h_Plaza del Patriarca_Alberto Bernal y ReConvert Project.
22: 30h_La Nau Centre Cultural_Sigma Project.

Domingo 29 de abril
12h_Centre del Carme_Els 1001 sons de la paella. Drumming Group Percussão.
13: 30h_Centre del Carme_Bolaño y Erissoma.
14h_Centre del Carme_Elías Merino.
19h_Centre del Carme_Alberto Bernal y ReConvert Project.
20h_ Centro del Carme_Phace Ensemble.